Spoločnosť ORGANIX, s.r.o. pôsobiaca v odbore výživy rastlín hľadá vhodného kadidáta na pozíciu:

Obchodný zástupca pre Trnavský, Nitriansky a Bratislavský kraj

Náplň práce:

  • aktívna komunikácia so zverenými zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov
  • zodpovednosť za predaj produktov a plnenie obchodných aktivít
  • prezentovanie spoločnosti na dňoch poľa, seminároch, výstavách a iných podujatiach
  • odborné poradenstvo vo zverenom regióne

Požiadavky na zamestnanca:

  • vzdelanie v odbore – poľnohospodárstvo – agronomické zameranie
  • prax min. 5 rokov – výhodou
  • maďarský jazyk – výhodou

Ostatné znalosti:

  • MS Office – pokročilý
  • vodičský preukaz B
  • obchodné myslenie a aktívny prístup k predaju
  • pracovné skúsenosti v obchode výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť a disciplína

Ponúkame:

  • možnosť sebarealizácie a odborného rastu
  • minimálny základ 1000 EUR v hrubom
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • rôzne zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní:

V prípade Vášho záujmu žiadame o zaslanie životopisu na emailovú adresu info@organix.sk, www.organix.sk

V prípade splnenia uvedených podmienok a kritérií Vás budeme kontaktovať.